HateFree spustili kampaň proti nenávisti v komentářích. Účelem kampaně je ukázat, že Česká republika je tak vyspělý stát, že přístup k internetovému připojení mají i lidé, kteří se pod maskou domnělé anonymity chovají jako vulgární hovada.

Pardon.

Nechci snahu HateFree nějak znevažovat nebo se jí snad vysmívat, to ne, jen nad ní bezradně krčím rameny: a co jako? Že si čeští internetoví diskutéři neberou servítky a že jsou schopni psát nenávistné, rasistické, xenofobní, urážlivé, agresivní, sprosté a bůhví jaké ještě výkřiky, to je známá věc. Do očí by to neřekli, na internetu se nebojí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se