Podobně reprezentativní sestava se již dnes při oslavách 17. listopadu v Praze společně nesejde. Před Hlávkovu kolej dorazil v devět ráno předseda vlády, předseda Ústavního soudu, primátor hlavního města, několik členů vlády, rektor Karlovy univerzity a Forejt.

Prezident republiky chyběl, protože se chystá na odpolední demonstraci na jeho počest organizovanou spolkem, který popírá ústavu a ještě je na to pyšný. (Spolek i Zeman)

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se