Jsou to skoro dva roky od “zátahu na growshopy” a konečně se některé případy začínají dostávat k soudu.

Minulý týden se konalo třeba první líčení s Richardem Klečkou, majitelem jednoho z growshopů. Obviněn z šíření toxikomanie. Prodával ve svém květinářství zahradnické potřeby.

Ústavní soud na stížnosti majitelů growshopů odpověděl, že se šíření toxikomanie dopustili “už jen tím, že informovali o pozitivních účincích marihuany, prodávali různé potřeby a pomůcky k jejímu pěstování i aplikaci,” což mi připadá nehorázné.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se