Jsou to skoro dva roky od “zátahu na growshopy” a konečně se některé případy začínají dostávat k soudu.
Minulý týden se konalo třeba první líčení s Richardem Klečkou, majitelem jednoho z growshopů. Obviněn z šíření toxikomanie. Prodával ve svém květinářství zahradnické potřeby.
Ústavní soud na stížnosti majitelů growshopů odpověděl, že se šíření toxikomanie dopustili “už jen tím, že informovali o pozitivních účincích marihuany, prodávali různé potřeby a pomůcky k jejímu pěstování i aplikaci,” což mi připadá nehorázné.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




