Napadlo mě to při čtení nějakého rozhovoru s hackerem z let devadesátých. Zaznělo tam: "Jestli je pravda, že informace mají největší cenu, potom vlastně tím, že o tobě nebude tolik informací k dispozici, tak bys měl být pseudosvobodnější. Je otázkou jestli doopravdy."
Spojilo se mi to s tím, co čítám v diskusích na IT webech... Jestli se trošku orientujete, tak víte: "Na web chodím jen přes Tor, vypínám všechny cookies, všechny pluginy, nepoužívám maily, platím jen cryptocoinem, protože všechno sledujou tajné služby, NSA, Microsoft a Google, a já si své soukromí střežím..."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










