Jsou na světě země, kde lidé vychází do ulic kvůli naprostým nesmyslům. Ve Španělsku mladí lidé demonstrují, protože nemají práci - místo aby prostě pracovali. Někde. V Řecku měli a mají problém s německou nucenou správou celé země. V USA - a to už se snad i zapomnělo - existovalo hnutí Occupy Wall Street - jako by snad investoři z této slavné ulice mohli za dočasné zhroucení ekonomické správy světa - mohli, ale to je jedno, mysleli to dobře. Vlastně nemysleli vůbec, ale to není nic, co by stát za apologety trhu bez přívlastků nedokázal vyřešit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se