Možná jste si toho všimli taky. Jednou za rok se do Brna sjedou desetitisíce fanoušků motorek a jeden víkend sledují své motorkářské idoly. V Brně. Vlastně ne. 20 kilometrů za Brnem. Zhruba někdy od roku 2009 se každý začátek léta pravidelně objevuje skuhrání provozovatelů, že je draho, doba je zlá a sponzorů málo a někdo by jim měl zalepit díru v kase. Jinak to bude naposled a motorky nebudou. Strategie je to úspěšná a letos nejspíš zvládne vytáhnout z kasy města Brna 50 milionů. Kdo z vás to má?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










