Možná jste si toho všimli taky. Jednou za rok se do Brna sjedou desetitisíce fanoušků motorek a jeden víkend sledují své motorkářské idoly. V Brně. Vlastně ne. 20 kilometrů za Brnem. Zhruba někdy od roku 2009 se každý začátek léta pravidelně objevuje skuhrání provozovatelů, že je draho, doba je zlá a sponzorů málo a někdo by jim měl zalepit díru v kase. Jinak to bude naposled a motorky nebudou. Strategie je to úspěšná a letos nejspíš zvládne vytáhnout z kasy města Brna 50 milionů. Kdo z vás to má?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se