Přiznám se radši hned na začátku: jakékoli předvádění síly a moci, ať už je to nadýmání hrudníku, výhrůžné svírání pěstí, ježení hřbetu, mávání mašinkvérem či průjezd spojeneckých vojsk územím České republiky, mi připadá poněkud klukovské. Kdyby radši v parku závodili, kdo dočůrá dál, říkám si, když slyším o vývoji nových, ještě krásnějších a ještě ničivějších zbraní. Za které přirozeně platíme ze svých daní a každá taková nebezpečná hračka nás stojí víc než živit celou čtvrť "nepřizpůsobivých".

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se