Proč to udělal? Co to do „Bibiho“ neboli izraelského premiéra Benjamina Netanjahua vjelo, že přijal pozvání republikánských kongresmanů, přišel do Kongresu a bez vědomí Bílého domu napadl politiku prezidenta Baracka Obamy vůči Íránu?
Netanjahu tvrdí, že z jeho strany šlo o „osudovou, ba přímo historickou“ misi s cílem vyjádřit obavy o osud Izraele a všech Židů. O jeho obavách jsme však věděli už dříve – stejně jako o tom, že mnozí Židé v USA i jinde nemají pocit, že Netanjahu mluví i za ně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












