Amerika a Evropa proti nám vedou studenou informační válku a my se musíme zabývat nejen bezpečností hranic, ale i bezpečností myšlenek obsahu, který se k našim občanům dostává.

To prohlásil poslanec ruské Státní dumy Vadim Děngin při projednávání nového zákona, který zakazuje, aby cizinci vlastnili v jakýchkoli médiích více než pětinu akcií. Zákon včera prošel prvním čtením a nikdo nepochybuje o tom, že ho prezident Putin podepíše.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se