Amerika a Evropa proti nám vedou studenou informační válku a my se musíme zabývat nejen bezpečností hranic, ale i bezpečností myšlenek obsahu, který se k našim občanům dostává.
To prohlásil poslanec ruské Státní dumy Vadim Děngin při projednávání nového zákona, který zakazuje, aby cizinci vlastnili v jakýchkoli médiích více než pětinu akcií. Zákon včera prošel prvním čtením a nikdo nepochybuje o tom, že ho prezident Putin podepíše.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












