Najde se někdo, koho nezarazí sumy v právě skončené arbitráži v kauze Diag Human? Nejde přitom jen o miliony pro samotné arbitry. Ministerstvo zdravotnictví už uvedlo, že chce od Diag Human vymoci za celé právní zastupování 25 až 30 milionů korun.

Celý absurdní příběh, který mohl v roce 1996 skončit vyplacením 200 milionů odškodného a místo toho skončil mnohamiliardovou hrozbou a obrovskými souvisejícími náklady, se tak dá pochopit snad jen jako velmi svérázná, leč cílená pomoc státu vytipovaným jedincům a skupinám.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se