Najde se někdo, koho nezarazí sumy v právě skončené arbitráži v kauze Diag Human? Nejde přitom jen o miliony pro samotné arbitry. Ministerstvo zdravotnictví už uvedlo, že chce od Diag Human vymoci za celé právní zastupování 25 až 30 milionů korun.
Celý absurdní příběh, který mohl v roce 1996 skončit vyplacením 200 milionů odškodného a místo toho skončil mnohamiliardovou hrozbou a obrovskými souvisejícími náklady, se tak dá pochopit snad jen jako velmi svérázná, leč cílená pomoc státu vytipovaným jedincům a skupinám.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






