Viděli jste to taky? Chápete to? Myslím v úterý ten strašlivý masakr v Belo Horizonte, ve kterém Němci vyřídili domácí Brazílii způsobem, na nějž budou vzpomínat generace. A to ještě německý bek Mats Hummels prozradil, jak se v poločase dohodli se spoluhráči, že se v druhé půli nebudou snažit Brazílii ponížit. Jak by to vypadalo, kdyby se rozhodli pro drsnější postup, už se úplně vymyká představivosti.
Byl to zápas, který zažijete možná jednou za život. Pokud tedy nejste fanoušek Arsenalu, protože pak jste ho jen letos mohli zažít dvakrát za měsíc, na Chelsea a v Liverpoolu, jen tedy v pozici průměrného Brazilce, který chce věřit, že až se probudí, bude všechno jinak a zápas teprve začne.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











