Před třemi týdny si premiér Bohuslav Sobotka pozval ministra obrany Martina Stropnického na kobereček za jeho prohlášení, že možná přítomnost zahraničních sil NATO na českém území by jeho spoluobčanům mohla neblaze evokovat někdejší pobyt sovětských vojsk.
Tentokrát je to ale sám ministerský předseda, kdo za Českou republiku nehodlá „volat po posílení vojenských jednotek NATO v Evropě“. Mezi Sobotkou a Stropnickým je tak vlastně jediný rozdíl, a to 15 let.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







