To, že v čerpání náhrad na provozování poslaneckých kanceláří jsou nejvynalézavější komunisté, nikoho nepřekvapí. Bojovníci proti systému liberální demokracie volného trhu jsou známí tím, že systému rozumějí, tak na něm také umějí skvěle parazitovat.
Ale abychom nebyli stereotypně antikomunističtí. Pravdou je, že komunisté dělají jen to, co je dovoleno a co také dělali ostatní, takže jim nelze nic moc vyčítat, protože ODS a ČSSD jako "nejstarší" novodobé politické strany tu mají také své hříchy. A je-li liberálně-demokratický systém politických stran takto otevřen zneužívání veřejných peněz, není proč ho nevyužít.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




