Děkuji Jaroslavu Borovičkovi za reakci na můj "poněkud překvapivý" příspěvek. Jsem tím poněkud překvapen - názor "euro ano, ale teď ne" v české ekonomické veřejné debatě rezonuje snad nejčastěji. Raději bych vymyslel nějaké super originální řešení, ale v tomto jsem součástí nudného mainstreamu. Ten věří, že celkově je euro pro ekonomiku typu Česka smysluplné, ale eurozóna si sama nejdříve musí vyřešit své existenční problémy a nadefinovat nový právní rámec pro své fungování.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se