My, obyvatelé pražské Letné, jsme s uspokojením přijali zprávu primátora Tomáše Hudečka, že smlouva hlavního města Prahy se společností Metrostav je od samého počátku neplatná. Logicky to taky znamená, že kolem naší čtvrti nikdy žádný tunel nepovede a hlavně ani nevedl a že se nám to posledních šest let jenom zdálo. Zaplaťpánbůh.

Stavba, jak se nám zdálo, odstartovala v roce 2007 a hotová měla být v roce 2011. Zpočátku šlo všechno podle plánu. Na Letné udělali díru do země. Okolí stanice metra Hradčanská začíná připomínat krajinu kolem Mostu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se