My, obyvatelé pražské Letné, jsme s uspokojením přijali zprávu primátora Tomáše Hudečka, že smlouva hlavního města Prahy se společností Metrostav je od samého počátku neplatná. Logicky to taky znamená, že kolem naší čtvrti nikdy žádný tunel nepovede a hlavně ani nevedl a že se nám to posledních šest let jenom zdálo. Zaplaťpánbůh.
Stavba, jak se nám zdálo, odstartovala v roce 2007 a hotová měla být v roce 2011. Zpočátku šlo všechno podle plánu. Na Letné udělali díru do země. Okolí stanice metra Hradčanská začíná připomínat krajinu kolem Mostu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



