Volím Šloufa - a vy? Tak bychom měli číst prezidentův vzkaz občanům, na koresponďáku s jeho známkou, který hlava státu kdesi vytrousila a jakýmsi řízením osudu se ocitl na billboardech Zemanovců. Až prezident v pátek 25. října 2013 za vrčení televizních kamer a cvakotu fotoaparátů vhodí svůj hlas do volební urny, zachvějí se srdce protagonistů pražské politické galérky, která už skoro opouštěla své místo na slunci.

Zeman se Šloufem nám ukazují, že i staří matadoři dokážou jít proti proudu. Taková Občanská demokratická strana se při sestavení kandidátek snažila (až na výjimky typu Martina Kuby) vcelku úspěšně, aby se na volitelná místa nedostali lidé napojení na zákulisní hráče, kteří až dosud měli na „kádrovou politiku“ strany rozhodující vliv.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 40 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.