Na Facebooku se tenhle týden náhodou objevily dvě fotky, které spolu tak nějak trochu souvisí. Řekl bych. Nebo se možná chci spíš zeptat, jestli o tom někdo něco netuší.
Jsou to snímky billboardů, které jako by sem spadly z doby před deseti nebo dvaceti let. Bílý podklad, modré písmo a nápis "Občanští demokraté... od roku 1991". Znak ptáka a to je vše.
Pamětníkovi to připomene nejvíc volební kampaň 1992, i když to by tam zřejmě byl i rozesmátý Václav Klaus s mohutným knírem a velkými brýlemi a stranickým heslem "Budoucnost máte ve svých rukou".
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











