Na Facebooku se tenhle týden náhodou objevily dvě fotky, které spolu tak nějak trochu souvisí. Řekl bych. Nebo se možná chci spíš zeptat, jestli o tom někdo něco netuší.

Jsou to snímky billboardů, které jako by sem spadly z doby před deseti nebo dvaceti let. Bílý podklad, modré písmo a nápis "Občanští demokraté... od roku 1991". Znak ptáka a to je vše.

Pamětníkovi to připomene nejvíc volební kampaň 1992, i když to by tam zřejmě byl i rozesmátý Václav Klaus s mohutným knírem a velkými brýlemi a stranickým heslem "Budoucnost máte ve svých rukou".

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se