Tohle by vážně nešlo. Rozumím, že v říjnu nebo v dubnu musí jet provoz naplno, co bychom taky dělali. Ale snad tu jsou nějaké tradice, které bychom měli ctít. Třeba ona okurková sezona, kdy se vůbec nic neděje, takže můžeme klidně vypnout a utěšovat se, že stejně píšeme trochu do zdi, protože naši čtenáři jsou taky na dovolené, a jestli je rozhodně něco nezajímá, pak názor Marka Bendy - na cokoliv. (Navíc když i on má zasloužené prázdniny.)
No. Takže kde to je? Kde je aspoň ta černá puma, která se podle archivu objevovala minimálně od roku 1993 od Děčínska po Vsetínsko? (Naposledy byla spatřena před čtyřmi lety v Beskydech.) Kde je uprchlý aligátor plazící se Jižním Městem? Strašliví plazi hrozící smrtelným uštknutím ve vysoké trávě v Bohumíně?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.


