Pavel Blažek: „Dnes aby se ve vládě málem každý bál, jak hlasovat, protože hned se to všichni dozví.

Marek Benda: „Když jsem si nebyl jist, jak hlasovat, tak jsem se podíval, jak hlasují komunisti, a hlasoval jsem naopak.

A tady by se ideálně mělo shrnutí ukončujícího sjezdu druhdy slavné a pravicové strany ODS ukončit. Ministr spravedlnosti vyjadřuje obavu z toho, že někdo bude vědět, jak hlasoval (připomeňme jeho prosazení tajného hlasování zastupitelstva Brna o směně bezcenného baráku za lukrativní pozemky pro své spolustraníky) a předseda ústavně-právního výboru sněmovny tvrdí, že k hlasování nepotřebuje mozek, stačí jako primitivní prvok reagovat na světlo, v případě Bendy na zdvižené ruce komunistů. To není antikomunismus, ani primitivní antikomunismus, to je jenom primitivní. ODS všemi svými projevy na kongresu potvrdila, že je pouhá vybydlená šnečí ulita, doručovací schránka offshore společnosti, která žádnou politiku nemá a mít nechce, vyjma pomazánkovýho másla, politiky taky ne, vyjma Kubery, a nijak se netváří, že by se to mělo někdy změnit. Dvěma slovy – je zbytečná.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.