Třetí klání mezi Barackem Obamou a Mittem Romneym se mělo věnovat americké zahraniční politice., ale zvláště guvernér Romney se pokoušel pro něj dost nepoznané pole co nejrychleji opustit a přesunout debatu k vnitropolitickým a hlavně ekonomickým otázkám, kde se cítí být silnější.
Jeho idea, že Amerika musí nabrat ekonomickou sílu, aby mohla aspirovat na pozici první velmoci a vedoucí demokracie světa, má nejspíš logické jádro, ale její autor nemá konkrétní strategii jak žádoucího stavu dosáhnout.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












