Třetí klání mezi Barackem Obamou a Mittem Romneym se mělo věnovat americké zahraniční politice., ale zvláště guvernér Romney se pokoušel pro něj dost nepoznané pole co nejrychleji opustit a přesunout debatu k vnitropolitickým a hlavně ekonomickým otázkám, kde se cítí být silnější.

Jeho idea, že Amerika musí nabrat ekonomickou sílu, aby mohla aspirovat na pozici první velmoci a vedoucí demokracie světa, má nejspíš logické jádro, ale její autor nemá konkrétní strategii jak žádoucího stavu dosáhnout.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se