Kabelová zpravodajská televize Fox News v pátek v přímém přenosu odvysílala sebevraždu. Řidič, který v Arizoně unikal před policií, zastavil, vystoupil z auta, vytáhl pistoli a zabil se. Fox News byla u toho.

"Byla to vážná lidská chyba," uvedl Michael Clemente, viceprezident Fox News. Nemyslel tím střelce, ale selhání na straně televize. Obdobné živé záběry (v tomto případě přicházely z vrtulníku) se ve studiu o 5 až 10 deset sekund zpožďují, aby režie mohla přenos včas utnout. To se ovšem tentokrát nepovedlo, podle Clementeho ovšem jeho televize "dělá veškerá opatření", aby se takové věci v živém vysílání nestávaly. A redaktor Shepard Smith, který přenos ze studia moderoval, se divákům omluvil a prohlásil: "Za mě se už něco takového nestane."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se