Světového hokeje je teď v Praze hodně, skoro bych řekl, že až moc. Jak známo, od začátku sezony sídlí ve Sportovní hale na Výstavišti úplně nový tým HC Lev Praha, který hraje ruskou Kontinentální hokejovou ligu a do Prahy se přesunul z Popradu, kde po sobě zanechal dost spoušť a dluhy.

Lev už na dobu nucené pauzy v NHL podepsal forwardy Jakuba Voráčka a Jiřího Hudlera, hraje v něm několik českých reprezentantů, včetně mistrů světa z roku 2010 (Novotný, Klepiš, Němec), má roční rozpočet 18 milionů eur, nikdo přesně neví, komu patří, v pozadí je ale podle týdeníku Ekonom celkem nepřekvapivě Gazprom a po prvních pěti zápasech dokonce vedl tabulku Západní konference KHL.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se