Když za primátorovými zády dozorčí rada i představenstvo zlikvidovaly během pár hodin šéfa pražského Dopravního podniku Vladimíra Lich, pokusil se primátor Bohuslav Svoboda o legraci: „Patrně po nás budou chtít, abychom do vedení zpátky povolali pana Dvořáka, což byl podle nich nejschopnější ředitel.
Byl to ovšem dost černý humor. Vždyť puč v pražském dopravním podniku skutečně připomíná pokus o návrat do Dvořákových dob a do časů velké pražské koalice pánů Šťastného a Hulínského.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



