Když za primátorovými zády dozorčí rada i představenstvo zlikvidovaly během pár hodin šéfa pražského Dopravního podniku Vladimíra Lich, pokusil se primátor Bohuslav Svoboda o legraci: „Patrně po nás budou chtít, abychom do vedení zpátky povolali pana Dvořáka, což byl podle nich nejschopnější ředitel.

Byl to ovšem dost černý humor. Vždyť puč v pražském dopravním podniku skutečně připomíná pokus o návrat do Dvořákových dob a do časů velké pražské koalice pánů Šťastného a Hulínského.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se