Někdy je skutečně užitečné zalistovat Googlem a podívat se, co se psalo před pár lety.

Tak třeba přesně před čtyřmi lety, v létě 2008, jsme se poprvé dozvěděli, že by měla být uzavřena stanice metra Národní třída, aby nad ní mohlo vyrůst další pro město tolik potřebné "obchodní a administrativní" COPA centrum.

Což se tedy definitivně stalo až tento týden, jenže když koukneme do starých zpráv, zjistíme, že se nejdříve mluvilo o osmnácti měsících, pak po jednom z legendárně teatrálních výstupů tehdejšího spoluprimátora Pavla Béma už jen o roce - a teď se najednou Národní třída zavřela na roky dva. Což je úspěch taktiky, kterou je třeba ocenit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se