Někdy je skutečně užitečné zalistovat Googlem a podívat se, co se psalo před pár lety.
Tak třeba přesně před čtyřmi lety, v létě 2008, jsme se poprvé dozvěděli, že by měla být uzavřena stanice metra Národní třída, aby nad ní mohlo vyrůst další pro město tolik potřebné "obchodní a administrativní" COPA centrum.
Což se tedy definitivně stalo až tento týden, jenže když koukneme do starých zpráv, zjistíme, že se nejdříve mluvilo o osmnácti měsících, pak po jednom z legendárně teatrálních výstupů tehdejšího spoluprimátora Pavla Béma už jen o roce - a teď se najednou Národní třída zavřela na roky dva. Což je úspěch taktiky, kterou je třeba ocenit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





