Premier League, nejlepší fotbalová liga světa, skončila minulou neděli chvíli před šestou večer, a kdo to viděl, má skoro chuť souhlasit s komentátorem stanice Sky Sport, který v ten čas extaticky do světa vykřikoval: "I swear, you'll never see anything like this ever again" (Slibuju, už nikdy nic takového neuvidíte).

Zopakujme si ovšem nejprve stručně fakta. Mistrem Anglie se stal Robin van Persie v doprovodu Arsenalu. Pokud tedy nepočítáme do Anglie Manchester, jehož oba týmy hrály letos poněkud jinou, vyšší ligu. Na dalších místech skončili Tottenham Hotspur, překvapení sezony Newcastle a Chelsea. Následuje mistrovství Liverpoolu, v němž FC Liverpool obsadil čestné druhé místo ze dvou za Evertonem. Gratulujeme! Dál vás tím nebudu unavovat. (Blackburn, jak jsem tu předvídal před čtrnácti dny, opravdu sestoupil.)

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se