Londýňané přezdívají svému městskému okruhu M25 "Highway to Hell". S dovolením bychom si tento název vypůjčili, neboť na pražský vnější okruh sedí jak vyšitý.
S jediným rozdílem: Londýňané po nenáviděné a věčně ucpané dálnici už pětadvacet let jezdí, my po tom pražském tak leda v animacích na internetu a ještě dlouho to nebude jinak.
Takže si jen připomeňme, že podle původních plánů z roku 2001 měl být okruh kompletně hotov již před čtyřmi lety a stát měl 48 miliard.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











