Londýňané přezdívají svému městskému okruhu M25 "Highway to Hell". S dovolením bychom si tento název vypůjčili, neboť na pražský vnější okruh sedí jak vyšitý.

S jediným rozdílem: Londýňané po nenáviděné a věčně ucpané dálnici už pětadvacet let jezdí, my po tom pražském tak leda v animacích na internetu a ještě dlouho to nebude jinak.

Takže si jen připomeňme, že podle původních plánů z roku 2001 měl být okruh kompletně hotov již před čtyřmi lety a stát měl 48 miliard.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se