Karel Poborský, na jehož jedinečný lob do portugalské sítě vzpomínáme již dlouhých šestnáct let, vstupuje do politiky. Na jihu Čech bude se svou klasickou osmičkou kandidovat v krajských volbách za ODS.

Takže se můžeme lehce pousmát, přihodit několik bonmotů o škodlivosti hlavičkování a připomenout zářivou politickou kariéru jiné sportovní hvězdy Jiřího Šlégra.

Jenže ta věc je poněkud zapeklitější.

ODS bude celkem logicky argumentovat, že vytahuje na svou kandidátku lidi, kteří uspěli v jiných oborech - a bude mít pravdu, protože, vážení ostatní kandidáti, kdo z vás může říci, že patřil mezi vůbec nejlepší křídla v Evropě?

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se