Ačkoliv se během týdne znovu ochladí, jaro už snad definitivně přebírá iniciativu, a tak jako obvykle v tomto čase nepadla po ohromné "velikonoční" krizi (když jsme hned tu první měli "vánoční") vláda.

Trvalo to tentokrát přesně týden, tedy o šest dní déle, než bylo vůbec snesitelné, a výsledkem je, že budeme napjatě čekat na nějakou další podobně smysluplnou "krizi" - a kromě toho ještě všem vyletí daně.

A to je největší problém s touto vládou: po necelých dvou letech své existence nedokáže vzbuzovat nic víc než v nejlepším případě lhostejnost, a to se k takovému projevu sympatií musíme ještě hodně nutit.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se