Klip Clinta Eastwooda a amerických automobilek „Amerika je v poločase“, na který upozornil Daniel Anýž (9. 3., Když je Amerika v poločase), nakousl mnohé, co my, kteří americké volby sledujeme zdálky a ne tak soustavně, většinou přehlížíme.

Například, že tu taky je Obama a že ho podporují nejen zestárlí kalifornští yapíci, dobře napapaní newyorští bobos, univerzitní mimoňové, zkrátka celá ne-Amerika z obou pobřeží, ale třeba taky něco tak amerického, jako je Detroit. Ostatně, má k tomu své zcela zřetelné důvody.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se