Česká odnož hackerské skupiny Anonymous je nebezpečná banda opilá vlastní mocí. Při útoku na stránky ODS ukradla a zveřejnila osobní údaje lidí, kteří s jejím bojem nemají nic společného. Používat nezainteresované lidi jako rukojmí – to dělají jen teroristé. Nejde přitom o to, že postižené neohrožují fyzicky, ale virtuálně – princip je stejný.

Může někdo z anonymů vysvětlit, co má zveřejnění osobních údajů řadového člena politické strany společného s bojem „proti zkorumpovaným vládám, uzurpátorským režimům a nenasytným korporacím,“ který má skupina globálně ve znaku a který může být, ve vší obecnosti, leckomu sympatický?

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se