Ve stínu šrejbrovského výkonu Martina Kocourka při odhánění korupčního podezření poslanci nadělovali hazardní lobby. Navzdory všem koaličním dohodám odklepla ODS s pomocí ČSSD návrh, aby loterijní firmy dál rozhodovaly, na jaké "dobro" pošlou část výnosů. Pánové jako Antonín Charouz či Michal David, kteří také patřili k vyvolencům této hazardní charity, si mohou oddychnout.
Výsledek hlasování je ale zneklidňující zprávou především o našich největších stranách, které se střídají u moci. Pokud zrovna neřídí stát, Prahu či Brno v družném kartelu. Jejich partyzánské hlasování potvrdilo přímo gamblerskou závislost ODS a ČSSD na hazardním průmyslu, v němž se splétají lobbistické, kriminální až mafiánské zájmy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












