Ve stínu šrejbrovského výkonu Martina Kocourka při odhánění korupčního podezření poslanci nadělovali hazardní lobby. Navzdory všem koaličním dohodám odklepla ODS s pomocí ČSSD návrh, aby loterijní firmy dál rozhodovaly, na jaké "dobro" pošlou část výnosů. Pánové jako Antonín Charouz či Michal David, kteří také patřili k vyvolencům této hazardní charity, si mohou oddychnout.

Výsledek hlasování je ale zneklidňující zprávou především o našich největších stranách, které se střídají u moci. Pokud zrovna neřídí stát, Prahu či Brno v družném kartelu. Jejich partyzánské hlasování potvrdilo přímo gamblerskou závislost ODS a ČSSD na hazardním průmyslu, v němž se splétají lobbistické, kriminální až mafiánské zájmy.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se