Billboard u české silnice (pokud možno se spoře oblečenou blondýnou prodávající střechové tašky) je připomínkou jiných časů - přesně sedí k dobám, kdy se ještě kouřilo v kancelářích, muži nosili bílé ponožky, dvouřadová saka, kufříkové mobily a "lepší restaurace" se poznala podle pestře divokého čalounění a co nejvíc nesrozumitelného jídelního lístku. Takže zhruba nějak tak k roku 1993.

Jenže vydržely dalších osmnáct let a další budou Česko hyzdit dokonce do roku 2016, neboť takové smlouvy někdo přesně v duchu raných 90. let kdysi uzavřel a nepochybně na tom neprodělal. Protože jiný důvod k jejich existenci být nemůže - průzkumů, podle nichž člověk při konfrontaci s touhle náloží vkusu a invence může hrůzou omdlít a nabourat se, pamatujeme za poslední roky několik.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 40 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.