Ladislav Bátora odchází dobrovolně z ministerstva školství, neboť se těd bude společensky a politicky angažovat - jakoby snad dělal doteď něco jiného. Takže děkujeme panu Bátorovi za informaci, vzhledem k tomu, že jsme o to poprvé žádali letos v únoru, bychom měli pociťovat nějaké zadostiučinění, jenže to se nějak nedostavuje.

Upřímně řečeno, dnes už je vlastně úplně jedno, co a kde dělá Bátora, jeho duch a myšlenky na úřadě v Karmelitské ulici budou žít dál, neboť jejich nejpřesvědčenějším nositelem je sám neodvolatelný ministr Josef Dobeš, což je mnohem závažnější problém než jeden pomatenec.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se