Otázky pro aktuální Výměnu vycházejí z tohoto mého blogu, který se týká jaderné energetiky.

Mimo jiné jsem v něm napsal:

Spekuluje se, že jedním z důvodů pro odchod Martina Romana z manažerského postu ve firmě ČEZ je představa vlády, že této firmě musí šéfovat energetici, nikoli investiční bankéři a finančníci, kteří jsou schopni řídit jakoukoli korporaci. Jde asi o to postavit do čela firmy někoho, kdo se pustí do vládní energetické koncepce a výstavby nových jaderných reaktorů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se