Vážení spoluobčané, dovolte, abych se vám představil, i když mě nejspíš znáte, protože přede mnou prostě neutečete.

Jmenuji se Tomio Okamura a jsem jeden z vás. Nejsem politik a nikdy jím nechci být, tedy pokud byste to nechtěli vy. Vím, že mi hodně píšete, abych už konečně do politiky šel a všechno to vymetl, ale já nechci, nechci se namočit do té strašné špíny. Opravdu nechci být politik, aspoň dokud nebude přímá volba prezidenta.

Jsem jen takový obyčejný kluk, Moravák od Tokia, jak rád říkám, protože to zabírá. Jezdím stejně obyčejným sporťákem jako vy a vím, že mě trápí stejné věci jako vás: nepřizpůsobiví spoluobčané, lichváři, politici, Česká televize, homosexuálové, ženy, muži, osud žárovek, rumu, naší krásné země a cestovního ruchu. Ten vás tedy asi tolik netrápí, ale mě ano, takže kdybyste si chtěli vybrat zájezd plně podle svých představ, jsme vám plně k dispozici.

Pokud si nevyberete, můžete si vybrat alespoň některou z mých myšlenek. Nebojím se říct: Cokoliv si budete přát. Kdybychom se všichni chovali tak, že budeme říkat jen to, co chceme slyšet, bylo by mě ještě víc slyšet.

Miluju tuhle nádhernou zem, její města, městečka, lidičky, svíčkovou, syrečky, kopečky a pivíčko. Přál bych vám zažít ten krásný hrdý pocit, když sem přivezete skupinu třeba japonských turistů, ukážete jim Prahu, orloj, pak je vezmete ke Flekům a oni pijí to naše české pivo a dávají si ty naše české bramboráky a ten náš český smažený sýr, prostě věci, na které máme být jako Češi hrdí, a vy jim říkáte: A to třeba určitě nevíte, že Franz Kafka byl Čech! A oni nevěřícně koukají možná jako vy teď, ale já jim to vždycky nakonec vysvětlím jako vám.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.