V neděli uplyne deset let od útoků 11. září, takže si znovu navzájem dokola klademe otázky, které k takovému výročí patří.
K tradičně nejvynalézavějším patří následující (vím to dobře, protože jsem je v minulých dnech s vážnou tváří taky kladl):
Kde jste byli? Odpověď: Doma/v práci, hned jsem si pustil televizi a díval se až do večera. Nemohl jsem tomu uvěřit.
Co jste si mysleli, když jste se dozvěděli o nárazu prvního letadla? Odpověď: Nejdřív jsem si myslel, že to bylo nějaké malé letadlo, ale když přišel ten druhý náraz, hned mi bylo jasné, že jde o něco většího a nemohl jsem tomu uvěřit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




