V neděli uplyne deset let od útoků 11. září, takže si znovu navzájem dokola klademe otázky, které k takovému výročí patří.

K tradičně nejvynalézavějším patří následující (vím to dobře, protože jsem je v minulých dnech s vážnou tváří taky kladl):

Kde jste byli? Odpověď: Doma/v práci, hned jsem si pustil televizi a díval se až do večera. Nemohl jsem tomu uvěřit.

Co jste si mysleli, když jste se dozvěděli o nárazu prvního letadla? Odpověď: Nejdřív jsem si myslel, že to bylo nějaké malé letadlo, ale když přišel ten druhý náraz, hned mi bylo jasné, že jde o něco většího a nemohl jsem tomu uvěřit.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se