K definitivní smrti přivedl ve volbách 2006 Unii svobody (byť již delší dobu vážně chořící), celou jeho éru na ministerstvech pro místní rozvoj a spravedlnosti zpestřila nekončící řada skandálů, do pozice nejvyšší státní zástupkyně dosadil Renatu Veseckou a ještě ze sebe na konci aktivní dráhy politika stačil udělat dobrovolně šaška, když si v košili s vyšívaným monogramem začal hrát na anarchistu.

Což by v normální zemi stačilo na hodně rychlý odchod do ústraní. Nikoliv však v Česku. Posledním důkazem je stomilionová softwarová zakázka na vymáhání pohledávek VZP, o níž všichni vědí, že je podezřelá až za roh, pravděpodobně významně předražená a udělená právnickým firmám, které se softwarem věru nemají nic společného.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 60 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.