Právě tam pravil, že by naši ambasadoři neměli podporovat karnevaly homosexuálů a lesbiček v jiných zemích Evropské unie. Tím ale udělal v bleděmodrém to samé, co Ladislav Bátora, který napsal skupině velvyslanců západních zemí, že by neměli podporovat karneval homosexuálů a lesbiček v České republice.
Velvyslanci - jak známo - musí vyjadřovat a hájit postoje vlády v přidělených misích. Chtěl jim tedy Petr Nečas sdělit, že vláda zaujala jasný postoj k homosexuálům a lesbičkám? Pak by nám ale premiér mohl upřesnit, v čem se postoj kabinetu liší od postoje jistého hnutí jménem D.O.S.T.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










