Právě tam pravil, že by naši ambasadoři neměli podporovat karnevaly homosexuálů a lesbiček v jiných zemích Evropské unie. Tím ale udělal v bleděmodrém to samé, co Ladislav Bátora, který napsal skupině velvyslanců západních zemí, že by neměli podporovat karneval homosexuálů a lesbiček v České republice.

Velvyslanci - jak známo - musí vyjadřovat a hájit postoje vlády v přidělených misích. Chtěl jim tedy Petr Nečas sdělit, že vláda zaujala jasný postoj k homosexuálům a lesbičkám? Pak by nám ale premiér mohl upřesnit, v čem se postoj kabinetu liší od postoje jistého hnutí jménem D.O.S.T.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se