Za chvíli přiletěla replika novináře Miloše Čermáka. "Potřebujete opravdu tři věci: líbit se ODS, líbit se ČSSD, a hlavně, aby pro vás hlasovali ti panáci v radě."

 Nebylo to nic proti Milanu Fridrichovi, který je nakonec na Kavčích horách jedním z mála lidí, kteří mají v sobě energii a za sebou viditelné výsledky. Jen upozornění, že o službu divákům jde při volbě ředitele ČT a samozřejmě i ČRo až v druhé řadě. Což znamená, že o ni nejde vůbec.

Kdo chce vyhrát, nemusí být nutně ňouma, ale řekněme poctivě, že při pohledu na galerii ředitelů ČT, počínaje Jakubem Puchalským a konče Jiřím Janečkem, nemá člověk zrovna pocit, že se hledí na hvězdy mediálně-manažerského nebe.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se