Vít Bárta, posílený skokem do čela poslaneckého klubu Věcí veřejných, už zase cválá na koni, natěšený na „kádevítkový“ sedánek o penězích. A vykřikuje, že jestli nedáme do resortu dopravy čtrnáct miliard, přijdeme o padesát miliard z fondů Evropské unie. Nevíme, co má za lubem Evropská unie. Zato víme jistě, že pokud do stavby dálnic investujeme navíc čtrnáct miliard, zmizí v černé díře, která je po Bártově působení na ministerstvu ještě černější.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




