Vít Bárta, posílený skokem do čela poslaneckého klubu Věcí veřejných, už zase cválá na koni, natěšený na „kádevítkový“ sedánek o penězích. A vykřikuje, že jestli nedáme do resortu dopravy čtrnáct miliard, přijdeme o padesát miliard z fondů Evropské unie. Nevíme, co má za lubem Evropská unie. Zato víme jistě, že pokud do stavby dálnic investujeme navíc čtrnáct miliard, zmizí v černé díře, která je po Bártově působení na ministerstvu ještě černější.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se