Na toto téma ("přetlačovaná") jsem se zamýšlel v článku pro HN začátkem dubna (Pády vlády a nereformované reformování) a též ve víkendové příloze HN z tohoto víkendu, který se zamýšlí nad vizí pro nás pro všechny (Ekonomika lehká jako elfí krok).

Honza Macháček též mezi řádky předstírá, aspoň mi to tak přijde, že nás možná čeká nástup na Řeckou "truc" cestu. Sice na tom nejsme se zadlužeností zdaleka tak špatně, ale zato neumíme reformovat. A to skoro vůbec. Stálo by za úvahu, která země v EU je nejméně reformovaná - pokud bychom tento žebříček nevyhráli, určitě bychom se umísťovali někde na jeho vrcholku.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se