Je dobré, když prezident cestuje k jiným prezidentům. Jde ale o to, s čím se vrací. Citáty z daných adres nesvědčí o velkém citu pro naši pozici.

Že bych měl „pro nás jen nadávky"? Inu, mé "Česko / návod k použití" vyšlo už v sedmi vydáních a ve třech jazycích. Nikoho dosud nenapadlo, že bych své zemi škodil.

O Benešovi jsem hlavně napsal, že znárodňoval, a tím nám uspíšil komunistickou klauzuru.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se