Ráno jsem se probudil celý prokřehlý. Přece jen staré noviny nejsou úplně nejpohodlnější peřina. Jenže musím si zvykat. Kalousek nám snížil platy, a my teď třeme bídu s nouzí. Honza Hamáček od socanů to popsal úplně nejlíp: "Můj čistý příjem klesl z 96 na 78 tisíc korun." Už jsme se na klubu dohodli, že na něj zkusíme vypsat sbírku, protože tady jde o princip.

Tohle ten Mirek fakt přehnal. Sice jsme si to odhlasovali sami, to je pravda, jenže my tenkrát vůbec netušili, o čem to vlastně hlasujeme. Což je teda docela normální, jenže to nás snad měl někdo upozornit, ne?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se