Do atmosféry obecné shody se sluší hodit paranoidní granát. Co když to bylo jinak? Nemůže to celé být vzájemně výhodný obchod mezi Vondráčkovou a rozhlasem?

Vondráčková vydělala - je o ní opět slyšet. Její příznivci jistě podpoří odstrkovanou Helenku nákupem nahrávek nebo poslechem internetového rádia Vodopád, které hraje jen a jen ji.

Vydělá Radiožurnál, který je léta (nespravedlivě) obviňován z toho, že se hudební složka jeho vysílání nedá poslouchat, protože je to samý popík sedmdesátých a osmdesátých let. Teď se řekne: No vidíte, my nehrajeme Vondráčkovou! A ještě z toho máme problémy!

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se