Takže když slyšíme nářky Ředitelství silnic a dálnic, že bez tří miliard navíc prostě nedokáže opravit všechny díry, které nám zase letos zákeřně a nezodpovědně způsobila zima, máme tendenci obrnit se cynismem.
Taková díra v silnici je ve své prostotě dokonalý prostředek k vynikajícímu a nikdy nekončícímu byznysu. Všichni chápeme, že je třeba ji opravit, to přece chceme všichni, co občas sedáme do aut.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









