Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka chce prosadit limit nákladů na volební kampaně. Na první dobrou je třeba říci, že je to hezká ukázka naplnění přísloví o kozlu zahradníkem. Před volbami v roce 2010, v době, kdy byl Sobotka prvním místopředsedou strany, vedla ČSSD nejmohutnější kampaň v historii Česka, přičemž nyní drze tvrdí, že měla nižší náklady než ODS.

Ještě zábavnější je, že Sobotka současně volá po transparentních účtech. Podrobné informace o kampani z roku 2010 ale vydat nechce.

Šéf ČSSD Sobotka chce limit na volební kampaň: 80 milionů korun - čtěte ZDE

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se